BeneFit EXTRA

Zajištění celé rodiny v jedné smlouvě

Přemýšleli jste někdy o tom, jak byste řešili nepředvídané události v rodině? Člen rodiny, na jehož příjmu závisí chod domácnosti, by z nějakého důvodu nemohl pokračovat ve své práci a vy máte auto na leasing, případně hypotéku na dům. Máte jasno, kde byste vzali peníze na splácení? Pokud je pro Vás důležité být připraven na takové situace, aby rodina byla pro tyto případy zajištěna, tak čtěte dál.

Generali má více produktů, které pokrývají jednotlivá rizika, ale v současnosti nabízí jeden produkt, který je svou variabilitou výjimečný. BeneFit EXTRA nabízí mnoho parametrů a výhod, které jsou zajímavé zejména pro rodiny, ačkoliv je vhodný i pro jednotlivce. Celá rodina pojištěná v rámci tohoto produktu, získává úspory až 45 %.

V tomto produktu se spojují výhody životního, úrazového a nemocenského pojištění, rozmanitá kombinace rizik, možnost investic i čerpání prostředků, příspěvky zaměstnavatele i daňové úspory.  Zároveň získáváte slevy na další pojištění u Generali (např. pojištění rodinného domu, motorových vozidel).

Praxe ukazuje, že pro lidi má význam, když mohou na část úspor v případě potřeby sáhnout. BeneFit EXTRA tedy funguje také jako malá pěněženka pro nouzové případy. Spoření sice není hlavním účelem této pojistky, ale vyplatí se, protože získáváte tímto slevu na pojištění. Je dobré si uvědomit, že životní pojistka je dlouhodobý projekt, který je potřeba dobře promyslet a nastavit podle Vašich potřeb. Nevyplatí se předčasně vypovídat stávající životní pojistky, klient většinou ztratí.

Vyplatí se mít celou rodinu na jedné smlouvě. Ušetříte na poplatcích a nemusíte chodit do různých pojišťoven.

BeneFit EXTRA si můžete nastavit podle svých potřeb na míru. Toto nastavení můžete měnit podle situace, taktéž strategii investování, které může být i nepravidelné.

Již po deseti letech za splnění speciálních podmínek Vám připadne prémie 5%, o kterou bude navýšena aktuální hodnota podílového účtu, a to pak každých dalších 5 let doby trvání pojištění.

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte a kontaktujte mou kancelář.